Jozef Šroba
+ 421 907 220 279
Ubytovanie Zuberec

* Poukaz *

Darčekový poukaz:

Boli ste u nás spokojní a chceli by ste pobyt u nás darovať ako darček k sviatku, výročiu alebo za odmenu? Ponúkame Vám možnosť zakúpenia darčekového poukazu.

Nepredávame balíčky:

Mnohé spoločnosti ponúkajú ako darčekový poukaz vybrané balíčky služieb s pevnou dĺžkou pobytu. Nechceme Vám predať pobyt, ktorý nevyužijete celý. V sekcii "Rezervácia" si sami zvoľte dĺžku pobytu a počet osôb, pre ktoré chcete darčekový poukaz zakúpiť. My Vám ho vyrobíme na mieru.

Možnosť dodatočnej zmeny poukazu:

Pri objednávaní poukazu vyplňte všetky údaje ako pri rezervácii ubytovania + označte kurzorom políčko "Objednať ako darčekový poukaz". My Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na podrobnostiach:
1) Určenie termínu pobytu: Termí pobytu môžme dohodnúť na konkrétny dátum, alebo ho použijeme len na výpočet dĺžky pobytu a termín pobytu si vyberie obdarovaný darčekovým poukazom po dohode s ubytovateľom.
2) Zmena počtu osôb, doby pobytu: Po dohode s ubytovateľom môže obdarovaný napríklad znížiť počet ubytovaných osôb a zároveň predĺžiť pobyt, alebo naopak. Samozrejme darčekový poukaz sa dá aj dodatočne rozšíriť podľa potreby.
3) Ostatné pripomienky: Ak máte ďalšie požiadavky, resp. poznámky, napíšte ich do políčka "Doplňujúce informácie" v objednávkovom formulári v sekcii "Rezervácia".